Showtime

Nuk zmbrapsen Haradinajt, Dauti gjen kohë për festë (Foto)

04/06/2017 22:58
nga:Gazeta Blic

Sot kur u mbajt seanca e tretë e Ramush Haradinajt në Gjykatën e Colmarit, po shënohet ditëlindja e vëllaut të tij, deputetit të Kuvendit të Kosovës nga radhët të AAK-së, Daut Haradinaj.

E ky i fundit ka vendosur të festojë ditëlindjen e tij me anëtarë të familjes dhe miqë të afërt në një nga lokalet e qytetit.

Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në rrjetin social “Facebook” teksa shihet të kalojë çaste të mira.

11/26/2018 10:42

A ke marrë pjesë n’luftë? Kjo është përgjigjja epike e Daut Haradinaj!