Showtime

“Nuk të njoh”, balada më e re nga Sabri Fejzullahu

01/12/2019 09:31
nga:L I

Sabri Fejzullahu ka sjellë befasinë e radhës për fansat e tij.

Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Nuk të njoh”, të cilën e sjell të shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin dhe muzikë e kësaj kënge u përkujdes Kreshnik Avdiu, orkestrimin e bëri Ardian Kastrati, kurse klipin “MProduction”.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Sabri Fejzullahu ishte “Dashni”, në bashkëpunim me Morena Tarakun.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Sabri Fejzullahu.