Showtime

Nuk do ta besoni sa kushtoi fustani i Arbana Osmanit (FOTO)

03/20/2017 21:51
nga:N S

Arbana Osmani jo më kot cilësohet si njëra ndër moderatoret më të dashura shqiptare. E bukur, e talentuar dhe me shumë stil ajo i mungoi shumë skenës së Big Brother vitin e kaluar, shkruan Sovrani.info.

Mirëpo këtë vit Arbana është kthyer dhe duket më seksi së kurrë. Këtë të shtunë filloi edhe Big Brother 9 ku çka ra në sy ishte veshja e Arbanës.

Ajo dukej shumë bukur e veshur me një fustan të markës Elisabetta Franchi i cili kushtonte hiq më pak se 655€.

06/01/2018 17:01

Albana Osmani e lumtur për mbështetjen që po merr fushata e saj në Kosovë