Showtime

Nuk përfundon historia mes Ritës dhe McGregor, ai bërtet emrin e saj gjatë një nate të shfrenuar në Londër

12/07/2017 14:40
nga:N S

McGregor është akuzuar si i pa “skrupull’ pas një ‘snapi’ të postuar me këngëtaren e famshme shqiptare, Rita Ora ku kishte shkruar “Natë takimi”.

Kurse vlen të theksohet se McGregor është në lidhje dashurie që prej 9 vitesh kurse fansat e tij dhe të Rita Orës kanë reaguar shumë keq.

Por duket se kjo ‘story’ nuk do të diskutohej më pasi që Rita natën që lamë pas u shfaqë me të dashurin e saj të ri por McGregor bëri diçka që nuk pritej.
Ai doli për të bërë qejf në një lokal të Londrës kurse papritur filloj të ulëras emrin e Rita Orës, duke thënë “bërtisni për Rita Orën”.

Më pas ai u kap nga miqët e tij dhe largua urgjent nga skena.

 

12/09/2018 14:37

Rita Ora mahnitëse në Capital’s Jingle Bell!