Showtime

Nuk ndalet kryeministri, ngjitet bjeshkëve bashkë me Anitën dhe fëmijët

03/10/2019 14:23
nga:Natyra

Kryeministri Ramush Haradinaj ka gjetur kohë për pushim këtë vikend, shkruan GazetaBlic.

Bashkë me bashkëshorten e tij Anitën, fëmijët dhe një grup personash kanë vendosur të ecin bjeshkëve.

Anita, ka ndarë me ndjekësit disa foto në llogarinë e saj ‘Instagram‘.

Shikojeni fotot:

Ndryshe, Haradinaj shpesh viziton vendet në natyrë ku del për të ecur.

Ditën e djeshme ishte në majën e Belegut, ku pa nga afër garën e skive ‘Kupa e Gjeravicës 2019‘./GazetaBlic/.

05/25/2019 23:51

Tuchel ka një mesazh për lojtarët e tij – Ja çfarë thotë ai