Sporti

Nuk ndalen golat në takimin Wolves – Chelsea, shënohet i pesti

09/14/2019 17:33
nga:M K

Wolves ka ngushtuar epërsinë e Chelseat në 1-4.

Saiss realizoi në minutën e 70-të, pas një asistimit të Joao Moutinho, shkruan GazetaBlic.

Deri në fund kanë mbetur diçka më tepër se një çerek ore lojë, kurse mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

10/19/2019 17:51

Minimalisht por mjaftoi, Chelsea fiton dhe rikthehet në pjesën e epërme të tabelës