Showtime

Nuk mund të imagjinoni sa vite mbush sot Adelina Berisha!

02/11/2018 13:43
nga:A. R.

Këngëtarja e hitit “Lum e lum për vasha”, sot feston ditëlindjen e 28-të, shkruan Gazeta Blic.

Është fjala për artisten Adelina Berisha, me këngët e së cilës janë rritur breza gjeneratash dhe vazhdojnë t’i dëgjojnë akoma. Ndonëse tani si e rritur, ajo po vazhdon të na sjellë hite të njëpasnjëshme për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

Në projekte muzikore nuk ka të ndalur, këngëtarja Berisha është në përgatitje të projektit të ri, ndërsa ky i fundit është “Bonita”. /GazetaBlic./