Showtime

Nuk lë gjë pa nxjerrë në “shesh”, tani Gjyste Vulaj si asnjëherë tjetër pozon me shami

10/09/2019 20:50
nga:L I

Gjyste Vulaj ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, ku numëron një karrierë të gjatë muzikore, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja njihet edhe për paraqitjen e saj joshëse si në klipe por edhe në rrjete sociale me fotografitë që publikon.

Ndryshe nga çdo paraqitje e saj tejet ekstravagante, kësaj radhe këngëtarja ka vendosur si asnjëherë tjetër të mbulohet.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Stambollit nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme, e ndonëse nuk ka lënë pa vizituar xhamitë atje “Blue Mosque”, ku këngëtarja padyshim se duhej mbuluar e gjitha.

Gyste Vulaj ka vite që është martuar me Sokolin, ku kanë dy fëmijë, vajzë e djalë./GazetaBlic