Showtime

Nuk kishte se si të mungonte, Isac me një urim me shumë dashuri për Dua Lipën

02/11/2019 16:00
nga:Natyra

Dua Lipa fitoj çmimin ‘Grammy‘, ajo mori urime të shumta, shkruan GazetaBlic.

Edhe i dashuri i Duas, Isac Carew i bëri një urim me shumë dashuri.

Me një foto të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij ‘Instagram‘, duke i shkruar fjalët me të bukur për të.

Krenar, të kam thënë që do kthehesh me dy, por nuk e pranoje. Jam shumë krenar me ty! P.s Sa fit je në këtë foto’, janë fjalët e Carew.

Shikojeni imazhin që ka ndarë me ndjekësit i dashuri i këngëtares shqiptare:

Ndryshe, Dua ka arritur të fitojë në dy kategori në ‘Grammy Awards’, atë për ‘Kënga më e mirë në zhanrin dance’ dhe ‘Artistja më e mirë e re’. /GazetaBlic/

08/18/2019 08:42

A do të largohet Eriksen? Kjo është përgjigja e Pochettinos