Showtime

Nuk kishit parë asgjë…Françeska Jaçe i tregon të gjitha me delikatesë (Foto)

09/13/2017 18:59
nga:F.B

Me siguri do ju dukej e çuditshme nëse e shikonit të veshur ish banoren e Big Brother .

Françeska Jaçe është një nga femrat më sexy të lakuara në media.

Menjëherë pas daljes nga Big Brother ajo i është përkushtuar modelingut dhe nuk ndalet së surprizuari me fotot e saj të nxehta.

Këtë herë në një fustan ngjyrë pastel ajo ka treguar gjoksin e saj bombastik.

06/16/2018 16:28

Verë e nxehtë për modelen Françeska Jaçe