Cool

Nuk keni parë asnjëherë kështu: Shimpanza kapet duke pirë duhan

11/05/2019 07:27
nga:N S

Një video e një shimpanze që pi duhan në një kopsht zoologjik kinez ka ngjallur polemikë.

Turistët dyshohet se kishin hedhur një cigare në kafaz, para se primati 15-vjeçar ta merrte dhe ta pinte.

Ngjarja u filmua duke shkelmuar një punëtor ndërsa po përpiqej të shpëtonte nga kopshti zoologjik në korrik.

Ndiqeni videon në fjalë më poshtë.