Showtime

Nuk kalon ditë, Eni Koçi pa ju treguar diçka nga trupi i saj

03/14/2018 15:41
nga:L I

U bënë vite qe ajo është pjesë e skenës muzikore, shkruan GazetaBlic.

Flasim për këngëtaren nga Shqipëria, Eni Koçi e cila karrierën muzikore e nisi në moshë fare të re.

Duke qenë motra e Greta Koçit ajo nuk e pati shumë të vështirë për të depërtuar në tregun muzikor.

 

© Eni Koçi [Instagram]
Në çdo paraqitje të saj ajo nuk heziton t’i tregoj linjat trupore, e shpeshherë duke provokuar tej mase ndjekësit të cilët ajo i ka të shumtë në numër.

Në imazhin e radhës, e veshur me një bluzë të gjatë ngjyrë jeshile, e rregulluar deri në detaj, ajo ka zbuluar pjesën e këmbëve të cilat janë perfekte.

© Eni Koçi [Instagram]
Ndryshe, Eni është mjaft e përfolur për lidhjen e saj të dashurisë me këngëtarin Genc Prelvukaj, por edhe pse të kapur disa herë rrugëve të Prishtinës nga paparaci, një gjë të tillë asnjëri nga ta nuk e ka pranuar. Madje ata kanë realizuar dhe dy këngë së bashku “Vetëm ti” dhe “Shi bie në Tiranë”.

Sa i përket muzikës, ajo është aktive me projekte muzikore, ku për një periudhë të shkurtër ka lansuar disa video klipe, ndërsa ai i fundit është para dy javësh, me titull “Jemi dashtë”./GazetaBlic

12/18/2018 20:06

Frashër Krasniqi: Të gjithë u çuan kundër Mogherinit përveç Vetëvendosjes