Cool

Nuk do t’ua merr mendja sa kushton një natë në këtë kasolle, arsyeja do iu lërë pa fjalë

04/15/2019 17:59
nga:Natyra

Kasollja që shihni në foto ndodhet në Monmouth të Uellsit.

Dikur ajo ishte e braktisur dhe përdorej si kotec pulash por falë një rinovimi rrënjësor tashmë kushton 300.000€.

Një natë e vetme aty kushton 200 € pasi ka katër dhoma dhe një mobilim perfekt.

Vendi në të cilin gjendet kasollja është mrekullueshëm edhe kjo ia shton çmimin e lartë.

Një banesë e thjeshtë dhe elegante sipas vlerësimeve të shoqërive arkitekturore.