Showtime

Nuk do ta besoni, kjo është vetura super luksoze që vozit Dani

04/17/2019 21:45
nga:Natyra

Këngëtari legjendar i muzikës qytetare shqiptare, Ramadan Krasniqi- DANI është shumë i dashur për publikun.

Ai është aktiv në rrjete sociale, ku ndan postime të shpeshta me ndjekësit.

Së fundmi, ai ka befasuar fansat e tij duke postuar një foto në llogarinë e tij personale në Instagram.

Ai ka pozuar duke dalë nga vetura luksoze “Ferrari”, edhe pse dihet se Dani është marakli i veturave të shtrenjta.

Ndryshe, para një muaji Dani, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor “Pëllumbeshë” kënga është e zhanrit baladë, dhe u mirëprit nga fansat e tij të shumtë kudo nëpër botë.

08/23/2019 21:36

Glauk Konjufca: Reciprocitet të plotë me Serbinë, jo kompromis për njohje