Sporti

Notat e lojtarëve PSG- Real Mardrid

03/06/2018 23:02
nga:Y.K

Ka përfunduar ndeshja PSG- Real Madrid, skuadra spanjolle ka shënuar fitore 1-2 dhe është kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve shkruan Gazeta Blic

Golat në këtë takim, janë shënuar nga Cristiano Ronaldo dhe Casemiro për Real Madrid, ndërkohë golin e vetëm e ka shënuar Javier Pastore për skuadrën franceze.

Pas ndeshjes janë publikuar edhe notat e lojtarëve e ku më i miri po del të këtë qenë ylli i Real Madrid, Crisitano Ronaldo i cili ka marrë notën 8.7./Gazeta Blic

 

 

12/17/2018 00:16

Pas Haradinajt, edhe Bërnabiq shkon në Bruksel