Sporti

Notat e lojtarëve: Barcelona – Las Palmas, kjo është nota marramendëse e Messit (Foto)

10/01/2017 18:32
nga:Gazeta Blic

Leo Messi ka shkëlqyer në fitoren e fundit të Barcleonës në La Liga.

Lionel Messi shkëlqeu në fitoren prej 3:0 të Barcelonës kundër Las Palmas në “Camp Nou”, përcjell Gazeta Blic

Argjentinasi ishte lojtari i ndeshjes në këtë takim, duke shënuar dy supergola dhe duke dhuruar një asist.

Për paraqitjen mbreslënëse të tij, Messi u vlerësua me notë të përsorur ’10’.

Më poshtë keni vlerësimet e të gjithë lojtarëve. /Gazeta Blic/

06/16/2018 14:26

Barcelona kërkon transferimin e yllit të Juventusit