Showtime

Nora, Roberti dhe Rene krijojnë kujtime të bukura familjare

01/15/2020 14:40
nga:N S

Ndonëse se Nora dhe Roberti u ndanë ata kanë vendosur shembull se si një cift duhet te jenë afër njëri tjetrit gjithnjë.

Dyshja dhe e vogëlushja e tyre Rene janë së bashku për pushime dimërore në Bansko të Bullgarisë.

Prive kishte raportuar se Roberti ishte me vajzën në pushimë, por këtyre të fundit i ishte bashkuar edhe Nora.

Familja kanë zgjedhur skijimin, një sport shumë i këndshëm për të kaluar ditë pushimi dhe Rene e vogel është një profesioniste e vertetë nga pamjet që kanë ndarë prindërit në llogaritë perkatëse të Instagramit.

08/21/2020 18:47

Nora bukurinë e mori nga e ëma!