Showtime

Nora Istrefi shkrep foto nga dhoma e hotelit, kush është mashkulli që po e shoqëron?

01/23/2020 21:00
nga:N S

Këngëtarja, Nora Istrefi së fundi po gjindet në Tiranë.

Sipas postimeve në rrjete sociale, artistja do të jetë pjesë e emisionit të Arbana Osmanit ‘Dua të të bëj të lumtur’, shkruan GazetaBlic.

Aty këngëtarja, do të këndojë nga këngët e saj.

Në Instastory, ka publikuar video teksa merr poza për të shkrepur disa imazhe nga fotografi Jurxhin Kurti, Nora ka zgjedhur që këto foto ti bëj në dhomën e hotelit se ku po qëndron. Sipas postimeve, aty kanë qenë të pranishëm edhe bashkëpunëtor dhe miqt e saj.

Ndryshe, Istrefi ditë më parë ka kaluar kohë bashkë me familjen në disa ditë pushimi.

/GazetaBlic/

09/14/2020 22:06

‘Tepër style. P.s qatë çantë mshefe prej meje mos ta shoh’, ojj Norë ndalu moj, eskalon këngëtarja