Showtime

Nora Istrefi me fustan të shkurtër, pozon para pasqyrës provokon me gjoksin

12/10/2019 20:04
nga:N S

Nora Istrefi duket tejet tërheqëse në foton e fundit.

Këngëtarja Nora Istrefi është një ndër femrat më të komentuara të momentit.

Jeta e saj private dhe profesionale gjithmonë ka qenë në interes të publikut por tani që i ka dhënë fund martesës me Robert Berishën akoma më shumë.

Nora vëmendjen po e merr edhe me postimet që po bën në rrjete sociale, fotot ku shfaqet joshëse.

Njësoj edhe me postimin e fundit ku shihet e veshur me një fustan të bardhë e të shkurtër, i cili e bën të duket tejet seksi.