Showtime

Nora Istrefi joshëse dhe me shumë stil, thekson linjat trupore dhe ekspozon gjoksin

04/17/2019 17:30
nga:Natyra

Këngëtarja Nora Istrefi së fundi po publikon imazhe të shumta me ndjekësit në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Në llogarinë ‘Instagram‘, ajo po ndan fotot me fansat e saj.

Së fundi, ka publikuar një imazh, veshur me fustan shumëngjyrësh, ku i ka theksuar linjat trupore dhe ka ekspozuar gjoksin joshës.

‘Unë preferoj të shoh me sy mbyllur’, i ka vënë një mbishkrim postimit, Nora.

Ndryshe, nuk kanë mbetur edhe shumë ditë deri në lansimin e projektit ‘Nuk e di’, me Erën./GazetaBlic/

07/17/2019 00:40

“Ahmet Isufi iu priu presioneve për keqpërdorimeve në komunë. Le të mbesin me këtë turp”