Showtime

Nora Istrefi do t’iu lë pa gjumë me këtë foto!

04/15/2019 20:23
nga:Natyra

Nora Istrefi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj ‘Instagram‘, shkruan GazetaBlic.

E veshur me veshje me ngjyrë të kuqe, këngëtarja o duket shumë bukur.

Nora, ka vendosur edhe makijazh ku e ka përshtatur shumë mirë me veshjen.

Flokët e saj të shkurtra, i ka hekurosur dhe i kanë marrë një formë shumë të bukur.

Shikoni imazhet:

Ndryshe, ajo ka marrë komente të shumta nga ndjekësit./GazetaBlic./

08/23/2019 23:02

Limaj ‘thumbon’ shefin e dikurshëm, Thaçin: Çdo fshati i thoshte do të bëheni komunë