Showtime

Noizyt nuk i del inati me Olti Currin, ja çfarë i shkruan reperi tani!

06/14/2019 12:24
nga:L I

Duket se sherri i nisur dy ditë më parë nga Olti Curri dhe Noizy ende nuk ka mbaruar mirë, shkruan GazetaBlic.

Ishte Olti Curri ai i cili u tall me Noizyn e ky i fundit e quajti dhe gay.

https://gazetablic.net/plas-sherri-mes-noizyt-dhe-olti-currit-reperi-e-quan-gay/

Mirëpo, reperi nuk po i del inati me blogerin shqiptar, pasi së fundmi ai ka komentuar edhen në një nga fotografitë ku Olti ka publikuar, ku shfaqet duke u relaksuar.

Noizy i shkruan që ti bëj reklamë lokalit si dhe e quan dështak.

“Bej tag lokalit te japin pije falas, dhe Merru me punt e tjerve, se vet ske. ? Deshtak”, ka shkruar Noizy.

Por, edhe Olti nuk ia përtoi t’i përgjigjej duke i thënë dështak kronik.

“Hahaha ik te Portokalli se na gajase me humor se me këngë spo bën gjo. Të gjitha njësoj ke 10 vjet. Deshtak kronik”, ishte komenti i Oltit./GazetaBlic

06/14/2020 10:56

Zbardhet historia: I vrari në atentat, mik i ngushtë i Noizyt?