Showtime

Noizy tha se është e lodhshme, Enca ka një reagim

09/17/2020 19:45
nga:N S

Ditë më parë reperi, Noizy dha një deklaratë për këngëtaren Enca Haxhiu.

Ai e konsideroj si të lodhshme sa i përket muzikës, shkruan GazetaBlic.

Në një intervistë për “NIN”, Noizy tha për Encën se ishte e lodhshme dhe se i kishte kërkuar t’i tregojë gjërat ashtu si janë nëpër intervista e të mos gënjejë.

Pas kësaj, Enca nuk vonoi dhe reagoi me një postim në Instagramin e saj personal. ‘Kam një rrëfim për ta bërë”, thjesht më duhet pak kohë’.

10/19/2020 09:13

Brenda festës së ditëlindjes të Encës