Showtime

Noizy na prezanton me ‘gruan’ e tij dhe e njohim të gjithë

05/03/2020 11:11
nga:N S

Reperi Noizy ka publikuar një fotografi të artistes së njohur me famë botërore.

Noizy madje ka befasuar me emrin që i ka venë në imazh, shkruan portali GazetaBlic.

Reperi shqiptar ka postuar në ‘Instagram’ një fotografi të Rihannes në fotosesionin e fundit të realizuar në të brendshme.

‘Gruaja’, ka shkruar reperi.

Ndryshe, nuk është hera e parë që ai publikon foto të Rihannes madje shpesh i komenton edhe në postime siç duket është fans i madh i artistes.

/GazetaBlic./

 

 

09/17/2020 22:08

Dhurata Dora dhe Noizy së shpejti do lansojn bashkëpunimin