Showtime

Noizy ka gati hitin e verës, tregon datën e publikimit

06/14/2018 14:21
nga:Lorik J

Reperi Noizy është duke sjellë çdo ditë e më shumë krijimtari për fansat e tij.
‘Toto’ është kënga e tij e rradhë.

Para kësaj kënge ai ka publikuar një bashkëpunim me Alban Skënderajn dhe u vlerësua mjaftueshëm për mesazhin që përçon.

Gjithashtu dhe një këngë e tij ku në klip shfaqej super sexy Kejsi Medini ishte ndër më të përfolurat ne media.

Noizy ka pralajmëriuar se këtë verë do të ketë një boom publikimesh.

09/19/2018 21:24

Fshiu të gjitha postimet në Instagram! Noizy paralajmëron gjëra të mëdha për fansat