Showtime

Noizy “e ngacmon” Rihannën në Instagram (Foto)

12/07/2017 12:03
nga:N S

Hip hop ylli, Noizy, shpesh ka pasur dëshirë të ngacmojë Rihannan.

Tash, ai është munduar të tërheqë vëmendjen e bukuroshes nga Barbados, duke i shkruar koment në rrjetin social Instagram.

“Katunare e dreqit”, ka shkruar Noizy duke ironizuar me një nga këngëtaret më seksi në botë.

Nuk është hera e parë që Noizy komenton te Rihanna. Ai këtë gjë ka bërë edhe më parë duke treguar kështu pëlqim për këngëtaren.

Hip hop ylli shqiptar kohë më parë lansoi projektin “Dje & Sot” me Ledri Vulën.

Ai ka kohë që po punon në projekte të reja të cilat do t’i publikojë.

Vetëm ditë më parë Noizy nënshkroi blerjen e një Ferrari dhe është i kyçur në disa biznese.

10/22/2018 11:21

Publikohet ‘A don LOVE’! Dashuri, prekje, por këtë detaj nuk e keni parë të klipi i Noizyt dhe Dafina Zeqirit