Lajme

Njoftojnë familjaret: Ja kur do të varroset aktori Hasan Gashi

01/08/2017 20:56
nga:R A

Ka ndërruar jetë aktori i njohur Hasan Gashi.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur edhe kunata e tij “Ilirida Buqe Gashi”, në rrjetin social Facebook, shkruan Gazetablic.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër me datë 9 janar në ora 14:00 në varrezat e Prishtinës në lagjen Dragodan.

“Njoftojmë miq dhe shokë se ndërrojë jetë kunati imë Hasan Gashi varrimi bëhet nesër në ora 14.00 …Në varrezat e Prishtinës Dragodan”, janë këto fjalët e kunatës së tij në Facebook.

05/04/2018 18:14

I jepet lamtumira e fundit Malsor Dashit, vazhdojnë kërkimet për Armend Trenën