Cool

Njihuni me “pacienten” më të çuditshme në QKUK (Foto)

10/02/2017 19:29
nga:Gazeta Blic

Në klinikën interne të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, përveç pacientëve që trajtohen aty, tani edhe dikush tjetër është “shtrirë” aty.

Sipas fotove të dërguara në redaksinë e ‘Indeksonline’, në këtë klinikë sot në shtratin e dedikuar për pacientë, shihet një mace mbi të.

Nuk dihet si kjo mace ka hyr brenda dhe si askush nuk e ka përzënë nga stafi. Macja qëndron aty e ulur në shtrat pa u penguar. 

07/29/2018 22:03

Bahtiri viziton në QKUK zhytësin e lënduar