Showtime

Njihuni me motrën bukuroshe të Vjosa Osmanit

10/12/2019 20:34
nga:M K

Kjo është motra bukuroshe e Vjosa Osmanit.

Vjosa Osmani ishte gruaja e parë në Kosovë që garoi për postin e kryeministres.

Ajo ka pasur një mbështetje të madhe, duke dal e dyta në zgjedhjet e 6 tetorit, proces ky që ende nuk ka përfunduar.

Vjoses nuk i ka munguar as mbështetja nga familja e saj, e në veçanti nga motra Blinera, e cila ka mbushur profilet e saj në rrjetet sociale me postime për Vjosën, shkruan “Zëri.info”

Blinera vazhdimisht është shprehur krenare me motrën dhe suksesin e saj.

02/26/2020 18:36

Osmani për letrën e Kurtit: Procedurat kushtetuese s’duhet të keqinterpretohen si sulm ndaj NATO-s