Lajme

Njihuni me babanë e Albin Kurtit

10/11/2019 23:25
nga:M K

E kemi parë shpesh me gruan dhe të bijën e tij nëpër tubime e nëpër media, por a e dini kush është babai i Albin Kurtit?

Albini është djali i Zaim Kurtit, të cilin e shohim rrallë, e rrallë kush e njeh.

Ai ekspozohet shumë pak nëpër media e publik.

Ne po ua sjellim disa foto të tij:

11/20/2019 16:23

Albin Kurti tregon se kur do të takohet me kreun e LDK-së, Isa Mustafën