Showtime

Njihuni me dy mbesat bukuroshe të Shyhrete Behlulit

01/12/2018 15:18
nga:N S

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të estradës tonë e kjo krejt falë zërit të mrekullueshëm që ka transmeton Gazeta Blic.

Pa dallim moshe, gjinie i dëgjojnë këngët e Shyhretës, ku çdo këngë që lanson mbetet gjatë në memorien e fansave të zjarrtë të muzikës së saj.

Para disa ditësh këngëtarja ka festuar ditëlindjen ku ka marr shumë dhurata dhe komente nga ndjekësit edhe familjaret e saj.

Mirëpo kësaj feste nuk i ka ikur që këngëtarja ka realizuar edhe fotosesionin me familjen e saj, dhe që aty kanë marrë pjesë edhe mbesat e saj ku ato i kanë ngjarë gjyshes së tyre nga bukuria pasi që ato kanë shkëlqyere në fotografit.

 

12/18/2018 12:20

Pas shkarkimit të Jose Mourinho, ky është reagimi epik i Pogba-s!