Showtime

Një tjetër sukses për “Dhelprën dinake” të Mozzikut

11/13/2019 09:22
nga:Albina Koca

Mozzik, ditë më parë publikoi këngën “Dhelpër dinake”, të cilës ia shoqëroi edhe videoklipin.

Ky projekt po pëlqehet shumë nga fansat e tij, ndërsa ka pranuar komente pozitive edhe nga kolegët e estradës.

Tashmë, kjo këngë ka arritur mbi 4 milionë klikime në kanalin YouTube dhe është në mesin e këngëve hit të momentit.

Për ndryshe, “Dhelpër dinake” u tha se iu dedikua Loredanës, por një gjë të tillë e ka mohuar Mozzik, duke thënë se nuk është dedikim.

 

05/24/2020 13:07

Me vajzën në prehër, Mozzik uron festën e Fitër Bajramit