Sporti

Një tjetër lojtar lë Shqipërinë për Kosovën? Reagon talenti: Më falni “Tifozat Kuq e zi”

03/12/2018 20:36
nga:Lorik J

Sot, në media të ndryshme në vendin tonë, është raportuar se futbollisti i Kombëtares ‘Shpresa’, Taulant Seferi mund të lërë Shqipërinë për përfaqësuesen e Kosovës.

Por, pak minuta më parë ka reaguar dhe vetë futbollisti, i cili ka mohuar këto zëra, duke thënë se deklarata e tij është keqkuptuar.

Seferi ka thënë se ai do të vazhdojë të luajë për Kombëtaren kuqezi, pasi ajo është zgjidhja e zemrës së tij.

newsport

12/19/2018 00:26

Historia prekëse: Mamaja rrëfen se si u detyrua ta abortoj bebën 16 javëshe