Lajme

Një telefonatë pas mesnate e qoi drejt vdekjes 32 vjeçarin nga Vushtrria (VIDEO)

08/09/2017 09:45
nga:D.I

Të hënën u gjet kufoma e tij, e të martën u arrestuan të dyshuarit që e privuan nga jeta.

Bëhet fjalë për trupin e pa jetë i një 32 vjeçari që u gjend në afër lumit Sitnica në Vushtrri, i cili sipas policisë u vra.

Të prangosurit, siç merr vesh KlanKosova, janë burrë e grua, të cilët në ditën e raportimit për zhdukjen e tij e telefonuan viktimën.

Familjarët e këtij të fundit nuk deshën të flasin, e për rastin nuk foli as prokurorja.

07/19/2018 15:45

Prifti bëhet hit me deklaratën e tij, ai thotë se ferri nuk ekziston dhe feja është biznes