Lajme

Një person bie nga Pallati i Rinisë derisa po shikonte ndeshjen Kosovë-Angli

11/17/2019 20:03
nga:B. D

Një person ka rënë në tokë, derisa po e shikonte ndeshjen Kosovë-Angli nga hapësirat e objektit të Pallatit të Rinisë.

Në një foto të siguruar shihet se në vendin e ngjarjes kanë arritur policia dhe emergjenca.

Deri tani nuk dihen detaje të reja rreth këtij rasti.

11/17/2019 21:51

Adriatik Kelmendi komenton humbjen e Kosovës, vjen me një postim interesant