Sporti

Një nga femrat më seksi në planet vazhdon me pozat provokuese

08/16/2019 10:38
nga:M K

Anastasiya Kvitko është një nga femrat më ‘të nxehta’ në botë, kështu duke qenë një nga konkurrentet më serioze të yllit Kim Kardashian sa i përket formave trupore, shkruan Indeksonline.

Modelja me prejardhje ruse ka kohë që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, saktësisht në Los Anxhelos.

Ajo ka arritur që me format e saj ‘shpërthyese’ të marr vëmendjen e publikut. ?

Tanimë në llogarinë e saj në Instagram ajo ndiqet nga më shumë se 10 milion ndjekës.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi majft joshëse duke vazhduar të mbajë primatin si një nga vajzat më seksi në botë.