Showtime

Një lule për këtë seks bombë (FOTO)

02/14/2018 12:25
nga:N S

Abigail Rarchford njihet për paraqitjet e saj të zhveshura, shkruan Gazeta Blic.

Ratchford është njëra ndër modelet më seksi në qarkullim, e cila po i çmend ndjekësit e saj me format bombastike.

Ajo nuk kursen asgjë nga vetja e saj, vetëm e vetëm për të qenë në qendër të medias rozë.

Në rrjetin social Instagram bukuroshja poston imazh të shumta ku dhe i çmend ndjekësit e saj.

25-vjeçarja ka postuar një set ‘të nxehtë’ fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha vende.

Ajo ka pozuar për një sërë revistash të njohura mode, si dhe ka marrë pjesë në disa seriale dhe reality-show të ndryshëm, në SHBA.

 

 

 

03/14/2018 08:32

‘Pantera e zezë’ nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet e zhveshur në të brendshme