Lajme

Një hotel në Durrës, është rrënuar komplet

11/26/2019 07:42
nga:B. D

Hotel Palma, një ndërtesë 7-katëshe, pranë Portit Durrēs është rrënuar plotësisht.

Dyshohet se nën rrënojat e saj mund të ketë viktima, pasi një pjesë e personelit dhe disa klientë kanë qenë ne ndërtesë në çastin e tërmetit.

Video më poshtë sjell pamjet e rrënojave.

03/22/2020 13:43

Edhe një i infektuar në Durrës, nuk tregoi datën reale të hyrjes në Shqipëri