Cool

Një “dinozaur” shfaqet befasisht nga një qosh i rrugës

11/21/2019 15:14
nga:B. D

Ky është momenti kur njerëzit gjenden befasishëm para një situate të sikletshme, derisa janë duke ecur përgjatë një rruge në Angli.

Siç edhe mund të shihet në pamje, një burrë i veshur me një kostum dinozauri, shfaqet në një qoshe, ndërsa kalimtarët e befasuar reagojnë si të tmerruar.

Pavarësisht nga ajo se në mënyrë të qartë nuk është një dinozaur i vërtetë, paniku “përfshin” kalimtarët dhe ata ikin.

Kjo video e realizuar thuhet se është postuar disa orë më parë dhe tanimë ka kaluar shifrën e 1 milion shikimeve në rrjetet sociale.

Dhe kur bëhet fjalë për postime në rrjetet sociale, sidomos si kjo – sigurisht nuk kanë munguar as komentet