Sporti

Një çerek ore lojë dhe zhbllokohet sfida mes Barcelonës dhe Alaves, mësoni kush ka shënuar

12/21/2019 16:18
nga:M K

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Alaves vetëm 15’të minuta pas ndeshjes.

Griezzman shënoi pas asistimit të bukur nga Suarez, shkruan GazetaBlic.

Deri në këto momente, katalunasit ishin dukshëm më të mirë, derisa vetëm goli u mungonte, të cilin edhe ia arritën.

17′ Barcelona – Alaves 1-0

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, kurse ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

01/23/2021 23:25

Notat e lojtarëve: Alaves – Real Madrid