Showtime

Një bashkëshorte si Afrona Dika e emocionon tej mase Bleron nga largësia, shikojeni se çfarë ka bërë

06/18/2020 09:07
nga:N S

Afrona Dika bashkë me këngëtarin, Blero janë martuar tash e disa muaj.

Çifti edhe pse e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë ka kohë që nuk janë parë, shkruan portali GazetaBlic.

E gjithë kjo si shkak i përhapjes së koronavirusit. Megjithatë, edhe pse larg njëri-tjetrit ata kanë treguar se po e ndjejnë mungesën se pse nuk janë bashkë.

Me një postim në Instagram, Afrona ka shkruar se është duke i munguar bashkëshorti i saj.

‘Më mungon cdo ditë e më shum……Mungesa jote është aqë e madhe ,Sa që nuk e dij se si Ta spjegojë me fjalë…Dashuria e fortë na Ka dhënë forcë të mbijetojmë Cdo sfidë në martesën dhe lidhjen tonë…
Jan bërë 4 muaj që nuk Jemi parë dhe më Mungon Cdo ditë e më shumë… Sikur Te rilindja do të të bëja të njejtën zgjidhje të martohesha me Ty dhe të ndaja jeten me Ty të dua ❤️❤️❤️”, ka shkruar ajo.’Blero nuk kishte mundësi të mos reagonte në postim. ‘awawaw shpirti jem ❤️❤️❤️ Më mungon shumë’, ka shkruar Blero.

/GazetaBlic/

08/18/2020 18:15

Blero publikon një moment intim me Afronën