Lajme

Një banesë në Prishtinë përfshihet nga zjarri (Video)

01/26/2018 20:18
nga:M H

Sonte rreth orës 20:00, një banesë në lagjen Dardania në Prishtinë është përfshirë nga flakët.

Nuk dihet nëse ka të lënduar apo shkaku i zjarrit, megjithëkëtë policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po tentojnë ta ndalin zjarrin,

Video më poshtë është marrë nga profili personal i artistit, Albert Heta.

Reagimi i ngathet mundet me qene mepasoja per krejt ndertasat Shpend Ahmeti. Po shpresoj qe nuk ka me qene keshtu.

Publié par Albert Heta sur vendredi 26 Janvier 2018

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat