Lajme

Nis numërimi i 510 votave të mbetura për garën në Istog

12/18/2017 15:09
nga:anonymous1000144531

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve ka nisur numërimi i votave me kusht dhe votave përmes postës në komunën e Istogut.

Pas numërimit të 510 votave me kusht dhe votave përmes postës, do të dihet fituesi në komunën e Istogut. Numërimi i këtyre votave ka filluar në orën 15:00.

Numërimi i votave me kusht dhe me postë për Istogun (Drejtpërdrejt)

Publié par GazetaBlic sur lundi 18 décembre 2017

02/03/2020 20:46

Ish-deputeti i AAK-së pro Kurtit e Osmanit: Ishte vendim i sovranit