Sporti

Niang ia ndal gëzimin parisienëve, barazohen shifrat

08/18/2019 21:51
nga:Ideal

Vjen goli i dytë në takimin Rennes – Paris SG.

Golin e dytë dhe të barazimit për skuadrën e Rennes e ka shënuar Niang në minutën 45’të të takimit, ku me këtë gol u mbyll edhe pjesa e parë, shkruan GazetaBlic.

Rezultati aktual i takimit pas pjesë së parë është 1:1.

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO