Showtime

Nga performanca e Rita Orës në Tokyo, nuk duhet harruar këtë detaj

03/14/2019 15:50
nga:Natyra

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram‘ disa imazhe të reja, shkruan GazetaBlic.

Me flokët e kapura dhe një makijazh të përshtatur me veshjen, ajo po duket shumë bukur.

Artistja, këto imazhe i ka shkrepur para se të fillojë koncertin në Japoni me sakt, Tokyo.

Detaji që mund ta shohim në duksin e saj të bardhë  është se këngëtarja ka të dizajnuar emrin e albumit të saj ‘Phoenix‘ si dhe të shkruar ka edhe turneun që do ta mbajë gjatë këtij viti, pra vitit 2019-të.

Këngëtarja, tashmë do ka filluar turneun e koncertit të albumit ‘Phoenix‘, ajo do performojë shumë prej këngëve të saj që janë pjesë e albumit.

Aty përfshihen projektet si ‘Girls‘, ‘Anywhere‘, dhe shumë të tjera./GazetaBlic/

05/25/2019 12:41

Shenjat më të rrezikshme të horoskopit, do t’ju lëndojnë aty ku nuk do e prisni