Geek

Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes

10/20/2020 21:01
nga:Gazeta Blic

Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve.

Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar prototipat dhe konceptet e makinës të së ardhmes.

Në galerinë e mësiperme do të shikoni mjete të cilat do t’iu lënë pa fjalë.