Showtime

Nga operacionet plastike, Fjolla Morina dhe Flaka Krelani si motra binjake

06/30/2020 22:46
nga:L I

Operacionet plastike kanë bërë që këngëtaret e estradës të duken të gjitha pothuajse njësoj, shkruan GazetaBlic.

E si motra binjake po duken edhe Fjolla Morina me Flaka Krelanin.

Në një fotografi të publikuar nga “Vipat e Blloku” dyshja duken po aq të njëjta nga ndërhyrjet që kanë bërë.

Flaka Krelani ka qenë nga ato këngëtare që asjëherë nuk e ka pranuar se ka kryer operacione plastike në fytyrën e saj, ndërsa Fjolla Morina gjithmonë e ka pranuar një gjë të tillë.

Flaka Krelani
Fjolla Morina