Sporti

Neymar në kontakte me Real Madridin

03/09/2018 14:42
nga:Lorik J

Real Madrid po kërkon me ngulm Neymarin.

Sipas AS, ata kanë bërë kontaktet e para me babain e lojtarit, shkruan GazetaBlic

PSG tashmë kanë vënë çmimin për një marrëveshje të mundshme dhe ai është rreth 400 milionë euro, 178 më shumë se sa klubi francez ka paguar për të transferuar atë në Paris nga Barcelona.

Disa javë më parë, babai i lojtarit dhe dy avokatët e Neymarit u takuan me përfaqësuesit e Madridit në Paris, për të bërë marrëveshje.

Florentino Perez dëshiron që braziliani të jetë galaktiku i tij i ri pas shkatërrimit të BBC./GazetaBlic/

12/19/2018 00:26

Historia prekëse: Mamaja rrëfen se si u detyrua ta abortoj bebën 16 javëshe