Showtime

Neymar i “vardiset” Rita Orës, shikoni komentin e yllit brazilian në postimin e këngëtares

10/26/2019 18:24
nga:M K

Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e futbollistit me foton e fundit.

Rita Ora është shumë e ndjekur në rrjete socilae dhe ndër miliona ndjekjes që ka është edhe ylli i PSG, Neymar, i cili së fundmi i la një koment bukuroshes shqiptare, shkruan lajmi.net.

Në një postim të bërë këngëtarja ka kujtuar ‘Halloween-in’ e vitit të kaluar kur ishte munduar ti ngjasoj në pamje reperit Post Malone dhe ky postim po bën bujë në rrjete sociale.

Në foton e publikuar shohim se postimi ka futut në humor të mirë edhe Neymarin i cili i komenton Ritës me këto ‘emoji’ ?????

07/07/2020 17:34

Barça s’tërhiqet nga synimi për Neymarin, gati të ofrojë Dembelen e Griezmannin për brazilianin