Showtime

Nëse do ishe në një dhomë me Getin dhe Noizyn çfarë do të ndodhte? Kështu përgjigjet Gold AG

10/29/2018 22:57
nga:Natyra

Reperi Gold AG së fundi ishte i ftuar në emisionin e ‘Prive‘ në ‘Klan Kosova‘, shkruan GazetaBlic.

Ai u përgjigj në pyetjet  e rubrikës ‘Çitja pikën‘, rubrikë kjo e përjavshme në ‘Prive‘ me këngëtarë të ndryshëm.

Goldi u pyet shumëçka me disa nga pyetjet e përzgjedhura, por ajo më interesantja ishte se ai u pyet nëse do të ishte në një dhomë me reperin Getoar Selimi i njohur me nofkën ‘Gheto Geasy‘ dhe reperin Rigels Rajku nga Shqipëria i njohur me nofkën ‘Noizy‘, çfarë do të ndodhte?

Ariani thotë se me siguri pajtimi në mes këtyre të dyve.

Shikoni videon për me shumë:

/GazetaBlic/

 

12/06/2018 16:00

Gold AG: Artistat kosovar po harrojnë ta falënderojnë Zotin për sukseset e tyre!